מלונות בישראל
מלונות כתבות | מלונות מפת אתר | הוסף למועדפים | צור קשר | מלונות עמוד הבית

פורטל ישיר לכל המלונות בישראל

Instagram
מלונות לסופי שבוע רומנטיים
אין כמו מלון מפנק ואיכותי בשביל סוף שבוע זוגי ורומנטי. מלון אשר יגרום לכם לרצות להישאר רוב הזמן בין כתלי החדר או מקסימום לצאת אל חדר האוכל או אל מתחם הבריכה. ענף המלונאות בארץ רווי מלונות רבים, השאלה היא אילו מלונות יתאימו לחופשה רומנטית וחד פעמית?
בחירת מלונות לחופשה תלויה כמובן בסכום הכסף העומד לרשותכם להוצאה עבור החופשה הזוגית. עם זאת, גם מלונות עממיים אך איכותיים בני ארבעה כוכבים יכולים בהחלט להוות תשובה הולמת ומספקת עבור חופשה רומנטית- זוגית איכותית.

פרמטרים לבחירת מלונות איכותיים
בבחירתכם את המלון זכרו כי מטרת החופשה היא להיות ביחד. משום כך חשוב לברור מלונות אשר מיועדים עבור משפחות וילדים בעיקר. מלונות אלו יהיו הומי אדם ולא יאפשרו לכם חופשה נעימה ואינטימית ביחד. מלונות שקטים ואקסקלוסיביים יתאימו יותר עבור דרישותיכם. מלונות אלו אינם בהכרח יקרים יותר מאחרים.
בחרו מלונות אשר מציעים מגוון של ינוקים ביחד כמו מסעדות גורמה במלון, בריכה נעימה, שירותי ספא ואף אפשרות להזמנת טיפולים זוגיים כתוספת לאירוח. בחרו מלונות אשר קיימת בהם גם אופציה לבילוי נעים מחוץ למלון אם זה בשעות הערב או אם זה בפעילות פנאי במהלך היום.
בחרו באיזור גיאוגרפי האהוב על שניכם ואשר מתאים לעונת השנה בה בחרתם לנפוש. נופש בחודשי יולי – אוגוסט באיזור רמת נגב למשל, עשוי להיות מכביד מאוד עקב עומס חום. נופש דומה, לעומת זאת בעונת החורף עושי להיות מיוחד ומשובב נפש.
הזמנת מלונות
הזמנת מלונות נעשית כיום דרך הטלפון ודרך האינטרנט. לרוב תתבקשו לשלם מקדמה ניכרת מסכום האירוח אשר תהווה ערובה ובטחון להגעתכם למלון ולשמירה של החדר שהזמנתם עבורכם. ככל שתקדימו להזמין מקום במלון כך סביר שתזכו בחדר טוב יותר המתאים לדרישותיכם.
הזמנת מקום במלון בזמן החגים תייקר את השהות בו ואף עשויה להיות כרוכה בבילוי המוני של נופשים רבים. דעו כי דווקא אירוח במלון במהלך ימות החול של השבוע יוזיל באופן ניכר את עלותו של הנופש, זאת לעומת נופש דומה במהלך סוף השבוע.
מלונות
 

חיפוש בתי מלון
מלונות בדרום
ים המלח
אילת
מלונות במרכז
תל אביב
הרצליה
נתניה
ירושלים
איזור ירושלים
מלונות בצפון
רמת הגולן
גליל עליון
גליל מערבי
נצרת
עכו
מטולה
טבריה
חיפה והכרמל
נהריה
מלונות מבצעים
מלונות - מבצע מספר 1